Kategorie eshopu

Štětce na makeup

Nevíte si rady s výběrem štětce na makeup? Máme pro vás několik rad a tipů, s nimiž výběr hravě zvládnete a zvolíte ten nejlepší tvar, který vám bude maximálně vyhovovat.

Nevíte si rady s výběrem štětce na makeup? Máme pro vás několik rad a tipů, s nimiž výběr hravě zvládnete a zvolíte ten nejlepší tvar, který vám bude maximálně vyhovovat.

Nanášení samotného makeupu není jen tak, je potřeba jej pečlivě zapracovat, aby dokonale splynul s pletí a obličej vypadal hezky přirozeně. To však není jediný důvod, proč je dobré používat štětce. Aplikace prsty se možná zdá jednoduchá a rychlá, má ale hned několik nevýhod. Nejen, že se zbytečně ušpiníte, navíc nikdy nedocílíte tak dokonalého efektu, jako když použijete právě štětec určený na makeup.Nevíte si rady s výběrem štětce na makeup?

Máme pro vás několik rad a tipů, s nimiž výběr hravě zvládnete a zvolíte ten nejlepší tvar, který vám bude maximálně vyhovovat. Nanášení samotného makeupu není jen tak, je potřeba jej pečlivě zapracovat, aby dokonale splynul s pletí a obličej vypadal hezky přirozeně. To však není jediný důvod, proč je dobré používat štětce.

Aplikace prsty se možná zdá jednoduchá a rychlá, má ale hned několik nevýhod. Nejen, že se zbytečně ušpiníte, navíc nikdy nedocílíte tak dokonalého efektu, jako když použijete právě štětec určený na makeup.V první řadě je potřeba vybrat značku. Na výběr máte z levnějších i dražších. Pokud s líčením teprve začínáte, vyzkoušejte levnější varianty, na kterých si vše vyzkoušíte a poté můžete zvolit dražší kousky. Jestliže již s líčení máte nějaké zkušenosti, nebojte se do štětce investovat. Velice oblíbeným tvarem je klasický rovný štětec od značky Milani.

Tento kulatý štětec využijete také na aplikaci báze a další krémové produkty. Zajímavý a praktický na použití je zkosený štětec. Snadno se s ním dostanete do každého záhybu na obličeji, kolem nosu i pod oči.

Aktuálně jsou trendy oválné štětce, mají velmi hustý, jemný chlup a ohebnou rukojeť, díky které je líčení i tak trochu zábava. Nebojte se vyzkoušet více tvarů, jedině zjistíte, co vám nejvíce vyhovuje.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.