Kategorie eshopu

Technic DUO tvářenky

Patříte mezi milovnice líčení a rády si dopřejete opravdu dokonalé sjednocení pleti, kdy váš obličej vypadá jako z photoshopu?

Patříte mezi milovnice líčení a rády si dopřejete opravdu dokonalé sjednocení pleti, kdy váš obličej vypadá jako z photoshopu? Pak byste měly myslet také na to, že v případě použití hodně krycího makeu-pu je absolutně nezbytné tvářím dodat barvu pomocí bronzerů nebo tvářenek. Díky těmto produktům bude totiž výsledný makeup vypadat maximálně přirozeně. Navíc tím zvýrazníte lícní kosti a docílíte svěžího, odpočatého vzhledu bez známky únavy.
Značka Technic makeup má ve svém sortimentu spoustu zajímavé kosmetiky, mezi kterou patří nepochybně i Technic duo tvářenky na obličeji. Jejich výhodou je i praktické balení, ve kterém kromě zrcátka najdete také štěteček pro použití kdykoliv během dne. Nemusíte tak s sebou nosit klasický štětec, který vám v kabelce zbytečně zabere místo. Další výhodou je kombinace dvou barev, které k sobě perfektně ladí. Balení obsahuje vždy jeden světlý a tmavší odstín. Můžete tak tvářenku využít i na lehké konturování celého obličeje.

technic duo tvarenka 1

Na výběr je z několika barevných variant, které duo je váš styl?
Glow – zářivá a pudrově růžová kombinace, se kterou vykouzlíte během chvilky přirozeně zvýrazněné tváře. Perfektně se hodí jak pro brunety, tak i pro blondýnky. I přes vysokou pigmentaci vypadá hezky přirozeně. Pigmentace je střední a lze ji snadno vrstvit.

technic duo tvarenka 3

Peachy – trendy korálová a tmavší hnědá je perfektní duo pro každodenní zkrášlování i na cesty. Můžete ji použít jako tvářenku, skvěle se však hodí i na jemné konturování. Neobsahuje třpytky, takže k ní můžete přidat váš oblíbený rozjasňovač. Tato varianta se hodí pro velmi světlou, porcelánovou pleť.

technic duo tvarenka 4

Rosy – kombinace růžové a hnědé barvy je praktická a univerzální. Můžete si z nich vybrat dle toho, jaké líčení očí zvolíte nebo třeba použít oba odstíny dohromady. I přes to, že vypadá tmavší, je na obličeji tato kombinace barev docela nenápadná.

technic duo tvarenka

Na aplikaci použijte zkosený tvářenkový štětec. Při nanášení nezapomeňte lehce oklepat. Pokud se vám barva nezdá dostatečně výrazná, můžete navrstvit. Vrstvením docílíte mnohem lepší výdrže, než když naneste přímo silnou vrstvu pudru.
Technic tvářenky mají velmi dobrou pigmentaci i výdrž.

Použité produkty do článku

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.