Kategorie eshopu

Holder brush držák na štětce

Proč je dobré dodržovat pravidelnou péči o štětce a jejich čištění? Docílíte tím toho, že vydrží mnohem déle jako nové a budou vám sloužit spoustu let.

Proč je dobré dodržovat pravidelnou péči o štětce a jejich čištění? Docílíte tím toho, že vydrží mnohem déle jako nové a budou vám sloužit spoustu let. Stejně jako správné čištění je ale důležité i sušení. Dávejte si velký pozor na to, aby vám voda nezatekla do rukojeti.

Jakmile se dostane, kam nemá, může to mít za následek rozpad celého štětce. Abyste této nepříjemnosti zabránili, využijte stylový Brush Holder, který je po celou dobu sušení udržuje ve správné, svislé poloze.Proč je dobré dodržovat pravidelnou péči o štětce a jejich čištění?

Docílíte tím toho, že vydrží mnohem déle jako nové a budou vám sloužit spoustu let. Stejně jako správné čištění je ale důležité i sušení. Dávejte si velký pozor na to, aby vám voda nezatekla do rukojeti. Jakmile se dostane, kam nemá, může to mít za následek rozpad celého štětce. Abyste této nepříjemnosti zabránili, využijte stylový Brush Holder, který je po celou dobu sušení udržuje ve správné, svislé poloze.Stojan navíc vypadá hezky a nezabere vám ani moc místa.

Rozměry 20*13*13 se hodí na jakoukoliv poličku či skřínku a překážet vám nebude ani v koupelně.Jakmile máte vyčištěno, vymačkejte z nich co nejvíce všechnu přebytečnou vodu. Poté je uložte do otvorů, ve kterých díky silikonu perfektně drží. Výhodou tohoto držáku je, že jej můžete použít na větší i menší štětce. U

sušíte v něm dokonale štětce na oči i na tvář. Větší otvory můžete využít také na umístění několika menších kousků. Další výhoda u tohoto pomocníka je jeho skladnost. Brush holder lze rozložit na tři díly, skvěle se tak hodí i na cesty.

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.