Kategorie eshopu

UŽ JSTE VYZKOUŠELI ROYAL UMĚLÉ NALEPOVACÍ NEHTY?

Starat se o ruce je stejně důležité, jako pečovat o vlasy nebo pleť.

Pokud máte problém s třepením nehtů a jejich lámáním, měli byste se naučit pravidelně používat laky výživu na nehtu. Ať už jde o zpevňující tekutiny nebo laky s obsahem různých vitamínů. V případě, že milujete barevnou manikúru, nikdy nezapomínejte na podkladovou bázi, která nehet ochrání nejen před narušením, ale i zabarvením.

1

Máte-li nehty v pořádku, ale nedaří se vám docílit toho, aby porostly do délky, můžete tento problém velmi jednoduše vyřešit. Čím dál více oblíbenou variantou umělých nehtů jsou nalepovací. Oproti gelovkám nejde o žádný razantní zásah a trvalou změnu. Royal Cosmetic umělé nehty jednoduše nalepíte a sundáte kdykoliv, budete chtít. Na výběr máte z mnoha tvarů, hranatých, kulatých i moderních Stiletto nebo Coffin. Kromě toho si můžete vybrat z mnoha krásných designů a barevných kombinací.

royal rose 900

Pokud máte radši decentní manikúru a světlejší barvy na nehtech, vsaďte na nenápadnou, francouzskou manikúru nebo hnědo-zlatou kombinaci. Nádherně vypadají umělé nalepovací nehty rose gold, což je jedna z nejoblíbenějších barev posledních let. Perfektní volba nejen na svátky, zvláštní příležitosti, ale i na běžné nošení a do práce.

royal 2 900

Máte rádi něco více barevného a ozdobného. Značka Royal Cosmetic nabízí i luxusní ombré na umělých nehtech nebo divokou batiku.

JAK NA TO?
Umělé lepící nehty mohou obsahovat lepidlo nebo jsou již podlepené a stačí ze spodní strany odstranit folii. Před aplikací se ujistěte, že máte nehet odmaštěný. Stačí použít obyčejný odlakovač. Můžete také využít pěnovou houbičku, která lehce a šetrně zdrsní povrch a umělé nehty pak o to lépe drží. Při lepení se snažte trefit na první pokus, pevně přitiskněte a držte nejméně deset vteřin. Nemělo by se stát, že pod nehtem vznikne vzduchová bublinka, která ovlivní délku výdrže. Při odstranění opatrně nehet podeberte a jednoduše sloupněte.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.