Kategorie eshopu

Dámská parfémová voda La Rive Emotion woman

Je čas na změnu! Máme pro Vás jarní TIP na sladkou a elegantní vůni La Rive Emotion.

Značka La Rive nabízí levné vůně a parfémy nejen pro ženy, ale i pro muže. Udělejte si radost krásnou vůní a vsaďte na jistotu. Využijte nízké ceny u parfémovaných vod La Rive a nakupujte dámské i pánské parfémy za bezva ceny. Podívejte se na náš TIP, který vám usnadní výběr!

emotion 900 1 compressor

První dojmy?
Na první dojem je dámská parfémovaná voda La Rive Emotion hodně sladká a elegantní. Působí velmi žensky a sofistikovaně. Dojem zanechá opravdu velký, i pro její dlouhou výdrž.

emotion 900 2 compressor

 

Složení
Romantické tóny orchideje a lotosového květu, tvoří smyslné srdce parfému. Květinové složky oživuje exotické granátové jablko, které dodává vůni příjemný, svěží nádech. Pokud patříte mezi milovníky jemné vanilky, rozhodně vám neunikne, že i tu vůně obsahuje. Parfém uzavírají nezaměnitelné tóny bílé ambry a dřeva.

  • Hlava: zelená, kaki, granátové jablko
  • Srdce: poznamenává lotosový květ, orchidej
  • Základ: ambra, mahagon, pižmo, fialová, smetanový nádech

Pro koho se hodí?
Patříte-li mezi sebevědomé a cílevědomé ženy, které jsou rády středem pozornosti nebo se chystáte takovou obdarovat, je dámská parfémovaná voda Emotion to pravé. Díky decentnímu, smetanovému nádechu jde o vůni, která je vhodnější spíše pro zralé ženy, než pro dívky. Máte rádi parfémy spadající do orientálně-květinové kategorie? Pak si tuto osobitou vůni zamilujete.

emotion 900 3 compressor

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.