Kategorie eshopu

5 základní kroků v péči o pleť

Není čas, ztrácet čas a u péče o pleť to platí dvojnásobně.

Nemusíte nanášet nespočet krémů a sér, abyste vaši pleť udrželi ve formě. Zejména, patříte-li do kategorie, kterou ještě netrápí ani začínající vrásky. Dodržujte však základní pravidla, díky kterým bude namáhaná pokožka na obličeji vypadat zdravě, svěže a sjednoceně i bez výrazné pomoci dekorativní kosmetiky.

1. Odličujte alespoň dvakrát denně
Ano, večer se odlíčit nestačí. Zkuste tento proces opakovat i ráno a uvidíte, kolik nečistot se ještě objeví. Vyčištění pleti ráno a večer je naprostý základ, díky kterému můžete předejít akné nebo ucpaným pórům. Který produkt na odličování vybrat, abyste se vyhnuli zdlouhavému čištění? Pokud se líčíte jen jemně, není třeba vyhledávat nic speciálního. Bohatě vám postačí klasické odličovače na oči. Používáte-li řasenku a výraznější stíny, vsaďte na dvoufázové odličovače. Mezi levné a přitom skvěle fungující patří Ziaja dvoufázóvý odličovač, který je vhodný i pro nositele kontaktních čoček.

2. Pomocník pro manuální čištění
Po odličování pamatujte na čištění, které odstraní odumřelé buňky. K tomu perfektně poslouží levný silikonový kartáček. Díky materiálu, ze kterého je vyroben, má dlouhou živostnost a velmi snadnou údržbu. Navíc pleť prokrví a připraví pro následnou péči, která se rychle vstřebá a o to lépe bude fungovat. Pro citlivou pokožku je vhodnější jemnější varianta v podobě čistícího kartáčku na pleť.

3. Oční krém proti vráskám a zpevnění
Čím dříve začnete oční krémy používat, tím lépe. Kůže v okolí očí je jemná a je potřeba ji chránit. Ziaja krém pod oči s chrpou hydratuje a má i zpevňující účinky. Zmírní otoky a kruhy pod očima. Nosíte kontaktní čočky? I tak můžete tento krém používat, nedráždí, je oftalmologicky testován a bez parfemace.

1 900 compressor 1

4. Masky jsou záchrana
Nejen na poslední chvíli, ale i při pravidelné používání jsou masky velkým přínosem. Sérum, které obsahují a všechny další složky proniknou do spodní vrstvy pokožky a okamžitě poskytnou úlevu, hydrataci a často také zpevnění. Doporučované jsou plátýnkové masky Kocostar, které se pohodlně používají a mají příjemnou vůni. Korejská kosmetiky je na velmi vysoké úrovni a tak se není čemu divit, že i tyto masky jsou oblíbené a funkční.

2 900 compressor 1

 

5. Pleťové krémy
Pokud dodržíte všechny kroky výše, bude váš pleťový krém účinkovat mnohem lépe. Díky prokrvené pleti se snadněji vsákne do spodních vrstev. Kvalitní péče dokáže zmírnit vznik nových vrásek, pomůže od suchých míst a nepříjemného pnutí. Je-li vaše pokožka mastná, zvolte variantu, která obsahuje výtažky z heřmánku, fluidactiv nebo glukonát zinku.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.