Kategorie eshopu

Levné vánoční dárky pro muže i ženy

Rádi byste svým blízkým udělali pod vánočním stromečkem radost, ale máte omezený rozpočet? 

Pokud zvažujete nákup dárkových, kosmetických sad, nemusíte utrácet vysoké částky, aby jejich obsah darovaného potěšil. Tipy na levné vánoční dárky pro muže a ženy.

darky 900 compressor

Dárkové sady ženy a dívky
Všichni víme, že největším trendem v makeupu je úprava obočí. Precizně upravené obočí tvoří rám obličeje, je proto důležité, ať už se žena líčí jemně či výrazně. S dárkovou sadou na líčení obočí zazáříte nejen pro její kvalitní obsah, ale i praktické balení.

Ať už dáte tento dárek mamince, sestře nebo kamarádce, potěší jistě každou z nich. Dárková sady vůní například kazeta La Rive for Woman kromě parfémované vody obsahuje i deodorant a tvoří tak praktickou kombinaci. Vůně je květinová a jemná. O něco výraznější je sada La Rive Madame in Love, která se hodí pro sebevědomé dámy. Díky santalovému dřevu a pačuli je smyslná a má skvělou výdrž.

Stejně jako parfém potěší každou ženu i pečující kosmetika. Dárková sada Ziaja obsahuje noční krém a krém na ruce. Vše je zabaleno ve stylové krabičce, stačí jen ozdobit vánoční mašlí a dárek od srdce je připraven.

Čím potěšit mladé slečny a malé parádnice? Zabalte jim pod stromeček stylovou koupelovou dárkovou sadu. Trendy balení zaujme na první pohled. A co pro malou princeznu? Na hraní perfektně poslouží dárková sada 12 mini laků na nehty, které potěší každou správnou parádnici.

darky 2 900 compressor

Dárkové sady pro může a chlapce
U pánů si nelamte hlavu, vůně je pro ně ten nejlepší a hlavně praktický dárek, který nejvíce ocení. Pánské parfémované vody můžete koupit již od sto korun. Pokud chcete něco více slavnostního, zaměřte se opět na dárkové sady, které obsahují hned několik produktů.

Pro tatínka nebo dědu se hodí dárkova sada La Rive Grey Point obsahující parfém a deodorant. Přítele můžete zkusit potěšit zase jinou sadou, například La Rive Extreme Story, která stojí pár kaček. 

I pro mladší ročníky se najdou sady vůní, které potěší už od pohledu. Máte doma fanouška hvězdných válek? Překvapte ho sadou Star Wars inspirovanou oblíbenými postavami, obsahující vůni a sprchový šampón nebo dárkovou sadu Cars, která udělá radost těm nejmenším.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.