Kategorie eshopu

Úprava nehtů a dokonalá manikúra

Po zimě je kůže na rukou hodně narušena a vlivem častých teplotních změn může být výrazně suchá a napnutá. Změny teplot mají vliv i na samotný nehet a kůžičku kolem lůžka.

Je důležité proto o ruce pravidelně pečovat. Dopřejte jim potřebnou hydrataci s krémy na ruce a čas od času na ně použijte klasický, tělový peeling. Kůžička i nehet si také žádají dostatečnou péči, na kterou však už samotné krémy nestačí.

normain uprava nehtu 900 03

Výživa nehtů
Zvykněte si při každé manikúře používat olejíčky, které pečlivě vmasírujte a nechte působit. Nebojte se nanést větší množství a vyčkejte, dokud se vše nevstřebá. Olejová kůra dokáže vyživit, pomáhá však i na zpevnění samotného nehtu. Pokud často lakujete, nezapomeňte jako první vždy použít kvalitní podkladový lak. Nejen, že zabrání zabarvení, zároveň dokáže zamezit třepení a lámání.

normain uprava nehtu 900 01

Jestliže máte problémové nehty, snažte se je regenerovat a dodat jim potřebnou výživu pro zpevnění. Díky obsahu vitamínů a dalších aktivních složek budou již během několika týdnů vypadat krásně a zdravě. Lakujte každý den jednotlivé vrstvy na sebe dle potřeby. Na tuto vrstvu můžete nanést i klasický lak. Jakmile pak odlakujete, začněte znovu s vrstvením výživy.
Pilování
Na kvalitu nehtů má vliv i obyčejný pilník. Pilujete často? Pak dejte pozor na to, jakou sílu hrubosti používáte. Na přírodní nehty nikdy nevyužívejte hodně hrubé varianty, které se hodí spíše pro umělé tzv. gelovky. Při zkracování nebo úpravě tvaru vždy pilujte pouze jedním směrem, zamezíte tak nepříjemnému třepení.

normain uprava nehtu 900 02

Nemůžete se rozhodnout, zda pilovat do kulata nebo do hranata? Abyste zjistili, který tvar vám nejvíce sluší a vyhovuje, vyzkoušejte jednoduše oboje. Aktuálně jsou opět trendy nehty v kulatém tvaru. Výhodou je, že se vám jen tak nezatrhnou, takže je jejich nošení praktičtější a pohodlnější.
Lakování a odlakování
Také samotné laky mají vliv na celkovou kvalitu nehtu. Proto je nezbytné pod ně nanést podlak a při odlakování použít takový odlakovač, který zbytečně nevysuší. Pro případy, že lak přetáhnete mimo nehet, mějte vždy po ruce odlakovač v tužce.

normain uprava nehtu 900 04

Použité produkty z kategorií

Tělový a pleťový peeling

Oleje a výživy na nehty

Zpevňující podkladové laky

Výživové laky na nehty s podporou proti třepení

Odlakovače laku na nehty

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.