Kategorie eshopu

Suché šampóny Batiste a Hempz pro rychlé mytí vlasů

Patříte mezi ty, kdo již objevili kouzlo suchých šampónů nebo se řadíte do druhé skupiny a stále váháte, zda vůbec tento produkt vyzkoušet?

Patříte mezi ty, kdo již objevili kouzlo suchých šampónů nebo se řadíte do druhé skupiny a stále váháte, zda vůbec tento produkt vyzkoušet? Možná si říkáte, že čas na mytí vlasů si vždycky najdete. Co když jste ale na dovolené pod stanem nebo prostě jen nestíháte? Přesně v takových chvílích tohoto moderního pomocníka oceníte a ušetříte díky němu i spoustu času.
Důležité je vybrat si značku suchých šampónů, jejichž složení vlasy zbytečně nezatěžuje a bude se vám s ním dobře pracovat. Mezi nejpopulárnější po celém světě patří bezpochyby suché šampóny  Batiste a Hempz. Nejen, že skvěle fungují, navíc i krásně voní. Obě značky patří mezi profesionály v péči o vlasy. Nevíte-li, kterou z těchto dvou značek vybrat, máme pro vás několik tipů a rad.
Batiste suché šampóny, jsou velice oblíbené nejen mezi ženami, ale i muži. Velkou výhodou je, že si můžete vybrat z mnoha variant. Na své si přijdou jak blondýny, tak i brunety. Některé suché šampóny mohou ve tmavých vlasech zanechat bílou vrstvu, proto se tato značka rozhodla zavést do nabídky suchý šampón pro barvené a tmavé vlasy.

batiste suche sampony compressor

 

Hempz suchý šampón patří do dražší kategorie, ale kvalita odpovídá ceně. Hlavním důvodem vyšší ceny je složení, které má vysoký obsah přírodních složek. Neobsahuje parabeny, je bez glutenů, 100% vegan a není testován na zvířatech. Pokud tedy chcete vlasům dopřát něco, co je nezatíží a zároveň šetří přírodu, je tato značka správnou volbou.

hempz suche sampony compressor

Okamžitě po aplikaci absorbuje mastnotu. Dodá objem a neslepuje. Voní po vanilce a tropickém mangu. 

Aplikace

Nejdříve pečlivě protřepejte. Poté naneste těsně ke kořínkům. Prsty promněte a vmasírujte.


TIPY A VÝHODY

  • Nosíte ofinu? Ve chvíli, kdy vaše vlasy ještě nejsou zralé na umytí, ale ofina ano, se vám bude suchý šampón hodit.
  • Potřebujete dodat objem? I to dokáže, stačí ho nanést zhruba do první poloviny délky vlasů, prsty lehce rozcuchat a je to.
  • Ušetří čas. Můžete ho použít téměř kdekoliv, jeho aplikace je velmi rychlá a snadná.

Použité produkty pro článek:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.