Kategorie eshopu

Podle čeho vybrat houbičku na make-up?

Podle čeho vybrat houbičku na make-up a v čem jsou lepší než štětce? Když pleť trápí nedokonalosti, je třeba mít po ruce kvalitní make-up a korektor.

Tyto dva produkty všechny chyby v okamžiku zamaskují. Vyhledáváte vysokou krycí schopnost? Vsaďte na kosmetiku Essence, která se drží aktuálních trendů. Vyzkoušejte žhavou novinku Insta perfect. Ať už vlastníte profil na této sociální síti nebo ne, dokonalý efekt, který make-up vytvoří, určitě oceníte. Co použít na tmavé a hluboké kruhy pod očima? Sáhněte po proslulém korektoru Catrice Camouflage. Stačí jen malé množství na zakrytí únavy nebo pupínků.

Víte, že krycí schopnost ovlivňuje i samotný aplikátor? Pokud chcete docílit co největšího sjednocení pleti, používejte houbičky na make-up a líčení. Jejich použití je mimo jiné velmi pohodlné a rychlé. Na vyčištění vám postačí obyčejné mýdlo, aby houbička byla znovu jako nová.

KTERÁ JE TA NEJ?

Široký výběr z tvarů se může zdát trochu matoucí. Který tvar by vám nejvíce vyhovoval, a na kterou oblast v obličeji se nejvíce hodí? Poradíme vám!

mineralni makeup compressor

Ploché houbičky – vhodné na minerální, sypký make-up. Široká plocha tento typ pudru nejlépe udrží a precizně zapracuje po celém obličeji.

Kapkovitý tvar – každá straně nabízí různé využit. Zkosená část do špičky je perfektní na aplikaci korektoru pod oči. Kulatá část se zase více vhodná na tekutý make-up.

kapkovite compressor

Štětec s houbičkou – pokud si na práci s houbičkou nemůžete zvyknout a dáváte přednost rukojeti, vyzkoušejte Essence houbičkový štětec, který udělá naprosto stejnou službu.

stetcovy compressor

Houbička ve tvaru slzy – tento tvar využijete jak na korektor, tak i na make-up. Pohodlně se drží a aplikace je s ním velmi rychlá.

slza compressor

Sady houbiček jsou ideální volba, pokud si přeci jen stále nejste jisti tvarem, který vám bude vyhovovat. Real Techniques 6 Miracle Sponges obsahuje kromě klasických velikostí i mini houbičky, které jsou perfektní na drobné nedokonalosti na obličeji.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.