Kategorie eshopu

Péče o nehty

Máte pocit, že péči o ruce a nehty zanedbáváte? Baví vás lakování, ale starostlivosti příliš času nevěnuje?

Máte pocit, že péči o ruce a nehty zanedbáváte? Baví vás lakování, ale starostlivosti příliš času nevěnuje? Nejen v případě, že používáte často laky na nehty, byste měli o ruce pečovat pravidelně. Pro krásně pěstěný nehet je nezbytné používat ty správné pomocníky a tekutiny, které jej dokáži vyživit, zpevnit a zároveň pečují i o kůžičku v okolí nehtového lůžka.

1 1

Pokud patříte mezi náruživé lakovací maniaky, zaměřte se na to, co používáte na odlakování. Správný odlakovač na nehty by neměl vysušovat a měl obsahovat účinné složky, jako jsou vitaminy nebo třeba mandlový olej. Časté odlakování se tak nestane zátěží a nemusíte se bát, že nehet vysušujete.
To stejně platí pro pilníky na nehty. Některé mohou způsobovat třepení a následné lámání nehtů. Dbejte na to, abyste používaly pilník z materiálu, který je určen na přírodní nehet. Vyvarujte se vysoké hrubosti, která by zbytečně nehet narušila a měla opět za následek, že se bude třepit.V sadě manikúry by neměly chybět zahnuté nůžky, se kterými se se manipuluje mnohem lépe než s rovnými. 

Trápí vás tvrdá a nevzhledná kůžička, která zasahuje až na samotný nehet? Mějte po ruce pomerančové dřívko, kterým ji jednoduše zatlačíte a následně opatrně zahnutými nůžkami odstřihnete.

2 2

Výživu také nepodceňujte a aplikujte pravidelně alespoň dvakrát týdně. Podkladové tekutiny nanášejte před lakováním. Olejíček můžete nanést až poté. Pečlivě jej vmasírujte do celého nehtu i jeho okolí. Výsledkem pravidelné péče bude krásný a zdravý vzhled.

3 3

Budete-li si dopřávat kompletní péči, můžete nejen s radostí lakovat, ale také zdobit různými potisky pomocí destiček. Najdete na nich mnoho zajímavých motivů, které jednoduše obtisknete na nehet. Vyhrát si můžete i se zdobícím lakem, kterým nakreslíte, cokoliv vás napadne nebo třeba jen ozdobíte trendy tečkami. S trochou praxe vytvoříte i krásné květinové zdobení.

Produkty pro článek:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.