Kategorie eshopu

Milani kosmetika – TOP produkty

Máte rádi, když je dekorativní kosmetika opravdu hodně pigmentovaná? Baví vás výrazné rtěnky...

Máte rádi, když je dekorativní kosmetika opravdu hodně pigmentovaná? Baví vás výrazné rtěnky v trendy barvách, které kryjí v již jedné vrstvě? Prozkoumejte značku Milani, která má ve svém sortimentu spoustu úžasných a originálních produktů.
Mezi naprosto nejznámější a vyhlášené oblíbence této značky patří nepochybně Milani rtěnky. Kromě klasické, tuhé konzistence u nich najdete velmi nevšední metalické Amore Mattallics, které nejsou testovány na zvířatech. Nechybí samozřejmě klasické lesky na rty s příjemnou vůní. Milani kosmetika vyniká vysokou krycí schopnost a výdrží, to stejné platí i pro rtěnky. Na rtech jsou komfortní, nevysušují je a nezpůsobují nepříjemný pocit pnutí.

milani kosmetika

Hned po rtěnkách patří mezi TOP produkty této značky tvářenky. Nabízí velké množství přirozených i více výrazných odstínů. Vybírat můžete nejen z široké škály barev, ale i různých efektů. Velmi oblíbený je matný finish, pokud však patříte mezi milovnice pořádného lesku i takové kousky u nich najdete. Kromě klasických kulatých tvářenek nabízí i paletky.

milani kosmetika2

Co rozhodně nesmíte přehlédnout, jsou jejich rozjasňovače v překrásných odstínech. Jemný shimmer dokonale rozjasní obličej a dodá mu navíc hezky svěží vzhled. Můžete je využít nejen na tváře, ale zapojit i do líčení očí.
Máte rádi, když je váš makeup rychle hotový? Vyzkoušejte Milani jumbo tužky. Jsou krémové, skvěle pigmentované a na víčku spolehlivě drží, ať už je aplikujete jako klasickou linku nebo rozetřete prsty do ztracena.

milani kosmetika3

Také pro bezchybnou pleť má značka fajn pomocníky. Za pozornost stojí lehce krycí pudr, v krásném zlatém obalu. Balení obsahuje i zrcátko, které se vám bude hodit na cestách. Nechybí jemná houbička pro rychlou aplikaci.
Toužíte-li po opravdu dokonalé pleti, musíte vyzkoušet Milani Conceal + perfect makeup, který v sobě ukrývá i funkci korektoru. Praktická pumpička zaručuje pohodlné dávkování. Na pleti zakryje všechny nedokonalosti, přitom je lehký a vypadá přirozeně.

Použité produkty pro recenzi

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.