Kategorie eshopu

La Rive Taste of Kiss

Milujete výrazné parfémy, jejichž vůni cítíte intenzivně po celý den?

Není nutné utrácet vysoké částky, abyste si dopřáli kvalitu. Parfémované a toaletní vůně La Rive vynikají velmi dlouhou výdrží a mají stylové balení, díky kterému potěší i jako dárek. Na své si přijdou nejen dámy, ale i pánové. Ti mohou vybírat z toaletních vod obsahující výrazné dřevité, orientální, ale i svěží ovocné tóny.

la rive taste of kiss 900 compressor

První dojem?

Parfémovaná voda Taste of Kiss je příjemně sladká, romantická, až lehce elegantní. Má velmi různorodé složení, jehož tóny postupně vyniknou v průběhu celého dne. Pokud máte rádi u vůní kombinaci všechno, zde si přijdete na své. Intenzita je střední, proto se vám hned tak neomrzí. Rozhodně nejde o tuctovou vůni. Nejprve vás omámí sladká jahoda a hruška s vanilkou. Později vás okouzlí nezaměnitelné tóny lékořice a kávy, díky kterým je tento dámský parfém vhodný nejen na den, ale i na večerní nošení. Kombinaci sladkého karamelu a vanilky, propletenou osvěžujícími, ovocnými složkami, si zamilujete.

Složení:

  • Hlava: Hruška, bergamot, tangelo
  • Srdce: Vanilková orchidej, černá růže, mučenka, jahody
  • Základ: Pačuli, papyrus, kadidlo, liči, pralinky, vanilka, karamel, káva, kumarin, lékořice

la rive taste of kiss 900 2 compressor

Pro koho se hodí?
Jelikož jde o vcelku výraznou, podmanivou vůni, ocení ji dámy, které se nebojí být středem pozornosti. Rozhodně nejde o parfém, který by byl vhodný pro mladé slečny, na to je jeho složení až příliš sofistikované. Patří spíše mezi elegantní kousky, které působí velmi ženským a sebevědomým dojmem. Jakmile si ho oblíbíte, stane se na dlouho vašim nejpoužívanějším.

la rive taste of kiss 900 3 compressor

Výdrž?
Základ vůně tvoří pačuli, kadidlo, pralinky a karamel, díky tomu vás bude parfém doprovázet po celý den a z vašeho oblíbeného šátku jej ucítíte ještě několik dalších dní. Stačí jen jedním stříknutím obnovit a můžete si jej opět naplno užívat.
Přemýšlíte nad dárkem? La Rive potěší muže i ženy. Patří mezi velmi levné parfémy, takže si můžete udělat rovnou radost i vy!

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.