Kategorie eshopu

Které lepidlo na řasy je nejlepší?

Stále jste nenašli to pravé lepidlo pro lepení umělých řas? Nepodceňujte jeho výběr. Abyste během nošení řas byli v klidu, je důležité, abyste se mohli po celý den spolehnout na to, že na očích perfektně drží.

Neměly by se nikde odlepovat či nepříjemně pnout kůži. Mělo by fungovat tak, aby stačilo jen malé množství a na očích nebylo vůbec vidět. Pokud máte problém s tím, že se vám řasy v průběhu dne odlepují, nemusí být chyba v nich, ale právě v nekvalitním lepidle.
Jelikož přichází do kontaktu s očima a jemnou kůži okolo nich, je velmi důležitá kvalita a složení. Vyvarujte se nákupu u pochybných značek nebo dokonce takového produktu, který není nijak označen. Mohli byste zbytečně riskovat zdravotní problémy a to rozhodně za ušetření pár korun nestojí. Lepidla na řasy nejsou drahou záležitostí a navíc vám vydrží na velmi dlouhou dobu.

1

Ardell Clear Adhesive LashGrip

2

Celosvětově nejoblíbenější pro lepení umělých řas je Ardell Clear Adhesive. Malá tubička obsahuje bílé lepidlo, které se však po zaschnutí změní na čiré a nejde na víčku vůbec vidět. Aplikujte na trs, nechte alespoň půl minuty zaschnout a poté řasy přilepte. Má perfektní výdrž. Řasy se nepohnou, i když třeba omylem přejedete rukou přes oči. Při odlepování také není žádný problém. Stačí trochu více zatáhnout od okraje a řasy opatrně sloupnout. Zbytky průhledné hmoty snadno odstraníte pomocí prstů a pro jistotu můžete použít i odličovač. Nedráždí kůži a je voděodolné.
Duo lepidlo pro citlivé oči (Brush On Adhesive)

3

Pokud dáváte přednost praktičtějšímu balení, vyzkoušejte tekuté lepidlo Duo s drobným štětečkem. Díky preciznímu aplikátoru máte dokonalou kontrolu nad tím, jaké množství nanášíte. Obsah je bílý, ale po zaschnutí zprůhlední. Jeho složení je vhodné i v případě, že používáte kontaktní čočky. Neobsahuje latex.

Ardell Brush-on strip

4 lepidlo ardell cire brush

 

Značka Ardell má ve své nabídce mnoho řas, a proto nabízí zároveň i širokou nabídku lepidel. Lash Adhesive se štětečkem vám opět pomůže v přesné aplikaci. Je čiré, takže se nemusíte obávat toho, že by na očích bylo vidět. Velkou výhodou opět je, že neobsahuje latex, hodí se proto i pro majitelky citlivějších víček a nositelky kontaktních čoček.

5 aplikace lepidla na rasu

Nebojte se nanést i větší množství lepidla. Průhledný gel na víčku není viditelný, nemusíte mít obavy z toho, že na očích bude vidět. Jestliže nanesete lepidla příliš málo, už při lepení řasy nemusí držet a během dne se mohou odlepovat.

Lepidla na umělé a přírordní řasy DUO a ARDELL
Lepidlo na umělé a přírodní řasy Ardell LashGrip 7g čiré
Lepidlo na umělé a přírodní řasy s šetrným přístupem k řasám a víčkům
Ardell Brush On Lash Adhesive - lepidlo na lepení umělých a přírodních řas bez latexu

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.