Kategorie eshopu

Kosmetické štětce na makeup a líčení

Bezchybná a sjednocená pleť není jen o tom, pořídit si vysoce krycí make-up. Pokud nemáte kvalitní štětce, nikdy nedocílíte dokonalého efektu, po kterém toužíte.

Bezchybná a sjednocená pleť není jen o tom, pořídit si vysoce krycí make-up. Pokud nemáte kvalitní štětce, nikdy nedocílíte dokonalého efektu, po kterém toužíte. Při líčení lze použít prsty, ty však nikdy nenahradí funkčnost štětce na makeup. Vybírat můžete z mnoha tvarů i velikostí. Vhodné je pořídit si jeden větší a druhý menší. V případě, že se nedostanete do záhybů kolem nosu a očí, budete mít k dispozici dalšího pomocníka.

2 compressor

Dobré je vyzkoušet si více variant. Jedině tak zjistíte, který tvar vám vyhovuje nejvíce, a se kterým se vám nejlépe a nejrychleji pracuje.

Kulatý štětec na makeup
Jeden z největších oblíbenců na makeup. Je hodně hustý a pevnější. Při kontaktu s pletí se chlup neohýbá a vy máte naprostou kontrolu nad aplikací. Vlas je tak akorát dlouhý, abyste s ním make-up zapracovali a nenatírali po pleti.
Můžete jej použít i na rozetření krémové tvářenky nebo pudru. V případě nouze jej lze využít také na zapracování korektoru pod oči. Je velice jemný a příjemný.
Kabuki
Další tvar, který patří mezi ty nejvíce populární. Má plochou hranu, která snadno přilne k pleti. Jenny Lane kabuki štětec je perfektní pro dokonalé zapracování make-upu a sjednocení celého obličeje. Zejména pokud vás trápí akné, jej oceníte. Zajistí totiž mnohem vyšší krytí, než když použijte samotné prsty.

jenny lane stetec j23 compr

Plochý
Tento štětec si oblíbíte, nanášíte-li spíše menší množství make-upu. Pohodlně se s ním dostanete do každého záhybu v tváři. Má drobnější velikost, takže se hodí i pro korektor na zakrytí pupínky a jiných nedokonalostí.
Tupovací štětec
Delší chlup je ideální pro tekutější konzistenci. Docílíte s ním velmi přirozeného vzhledu. Taklonové štětiny, ze kterých je vyroben, detailně zapracují vše do pleti a vytvoří tak bezchybné krytí a sjednocení. Praktický je v případě vrstvení. Díky zjemněným vláknům u konečků vytvoří na obličeji velmi jemnou a lehkou vrstvu, která ani při vrstvení nevypadá nepřirozeně.

Použité produkty:

 

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.