Kategorie eshopu

Kosmetické dárkové sady

Kosmetické dárkové sady

Čím potěšit kamarádku, maminku nebo třeba i sebe? Určitě máte rádi cenově výhodné nákupy, pak se rozhodně zaměřte na dárkové sady.

Čím potěšit kamarádku, maminku nebo třeba i sebe? Určitě máte rádi cenově výhodné nákupy, pak se rozhodně zaměřte na dárkové sady. Jejich cena je vždy výrazně nižší a výhodnější, než kdybyste produkty kupovali jednotlivě. Navíc balení vypadá hezky a je proto ideální i jako dárek.

Výhodné sady dekorativní kosmetiky
Líčení je mnohem větší zábava, máte-li po ruce pořádný výběr z produktů. U očních stínů je velice důležité mít k dispozici více barev, se kterými oko perfektně vystínujete. Přechody na sebe musí navazovat, být jemné a přirozené. Technic sada na líčení očí obsahuje hned čtyři různé paletky, se kterými vytvoříte jemný i hodně výrazný, večerní makeup. Mezi stíny naleznete základní odstíny pro dokonalé stínování, ale i barvy jako je korálová a světle růžová. Velmi dobře se s nimi pracuje a mají skvělou výdrž. Najdete zde matný i třpytivý efekt. Součástí každé paletky je také aplikátor.

darkove sady1 03 compressor

Sady kosmetických štětců
Pokud patříte mezi opravdové nadšence a vše kolem kosmetiky je vaše hobby, vyzkoušejte Technic kosmetickou sadu štětců. Tato sada zajistí, že váš makeup bude vypadat profesionálně a bezchybně. Obsahuje celkem 6 různých štětců. Tři na obličeji a tři pro líčení očí. Více vlastně ani nepotřebujete. Design je originální a pěkně barevný. Vyrobeny jsou z umělého chlupu, který je vhodný na všechny pudrové produkty. Podobně praktická je i sada štětců s hrníčky, do kterých můžete kosmetické pomocníky rovnou uskladnit.

darkove sady2 compressor

Sada umělých řas
Umělé řasy pozvednou naprosto každé líčení. Zvýrazní nejen makeup, opticky zvětší oči, což zalichotí celému obličeji. Jestliže si nevíte rady s výběrem, pořiďte si Ardell sadu umělých řas. V balení najdete jak jemnější, méně nápadné typy, tak i mnohem výraznější, vhodné třeba na letní festival nebo párty s přáteli. Sada nabízí vše, co potřebujete, nechybí zde proto i kvalitní Duo lepidlo na řasy, které patří mezi nejvíce oblíbené.

darkove sady3 02 compressor

Sada výrazných rtěnek
Máte kamarádku, která ráda nosí výrazné rtěnky? Udělejte jí radost Body Collection luxusní sadou. Obsahuje rovnou 6 výrazných odstínů. Rtěnky mají černý, elegantní obal, který vypadá velmi stylově. Jsou krémové a hezky pigmentované. Nevysušují a nepnou rty. Jsou pohodlné a vydrží několik hodin. Tato sada potěší každou milovnici líčení.

darkove sady4 compressor

Použité produkty:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.