Kategorie eshopu

Jak vybrat dámský parfém k vánocům?

Jak vybrat dámský parfém k vánocům?

Začínáte přemýšlet nad tím, co pořídíte pod stromeček mamince, sestře nebo kamarádce?

Začínáte přemýšlet nad tím, co pořídíte pod stromeček mamince, sestře nebo kamarádce? Co více potěší každou ženu, než krásně vonící parfém. Tento dárek je docela univerzální a udělá radost bez ohledu na věk. Důležité samozřejmě je, trefit se alespoň trochu do vkusu jeho nositelky. Máme pro vás několik tipů, které vám pomohou vybrat ten pravý, vhodný jako vánoční dárek.

Parfém pro ženu či dívku?

Nejprve je třeba si ujasnit, zda chcete pořídit parfém mladé dívce nebo jde o vůni pro dámu, například maminku. Již zde můžete eliminovat těžší, výrazné složky nebo naopak dát při výběru přednost jemnějším a svěžím.

Co má ráda?

Jestliže obdarovaná miluje květiny, rozhodně nic nezkazíte tím, když zabrousíte právě do květinové kategorie. Tóny fialky, jasmínu nebo růže se budou líbit například mamince. Tyto složky obsahují parfémy Luxure, které jsou navíc dostupné za velmi příznivé ceny. Vyzkoušejte I miss you s obsahem pivoňky a růže nebo vůni Vero Tino Diva, obsahující kosatec a okouzlující bulharskou růži.

normain clanky parfemy1

Naopak vzdušnější pomerančový květ ocení spíše mladší ročníky. Najdete jej například ve vůni La Buena Vida či My Precious.
Je kamarádka zastánce čokolády a všeho sladkého? Pak ji nepochybně potěší tóny čokolády nebo karamelu. Zapátrat můžete u parfemovaných vod Jfenzi, které jsou plné sladkých složek.
Vybíráte dárek pro milovnici čajů? Čajové tóny jsou vždy velmi svěží a lehké. Podívejte se na vůni Chat Dor Green Leaf, která je dokonalá směs citrusů a zeleného čaje.

normain clanky parfemy2

Oblíbená značka?

Pokud víte oblíbenou značku, máte vyhráno. Zvolte podobné složení, které nositelce zaručeně udělá radost. Nemusíte utrácet hned tisíce korun, abyste pořídili krásnou vůni. Levné parfémy jsou dostupné již za pár stovek korun a i zde nechybí krásné, stylové obaly.
Vánoce jsou za dveřmi a kosmetika je ideální dárek pro každou ženu.

Klasika, kterou nic nezkazíte!

Nejste-li si stále jisti, potěšte své blízké dárkovou parfémovou sadou. Obsahují hned několik produktů včetně pečující kosmetiky, takže udělají dvojnásobnou radost.
Pro muže?
Jakou vůni zvolit pro kamaráda, bratra nebo tatínka? Pánská parfémovaná voda Lasstore by mohla být to pravé. Je velmi mužná, v lehce sportovním stylu. Obsahuje svěží zelené jablko, smyslné dřevité tóny a aromatickou borovici.

normain clanky parfemy3

Nevíte si rady s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat do chatu nebo email, rád s výběrem vhodné vůně pomůžeme.

Použité produkty:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.