Kategorie eshopu

ESSENCE Happy Kawaii kosmetická limitka

Neonová světla, pastelové barvy a roztomilé kawaii pokrmy - vítejte v tokiu! nová trendová edice "happy kawaii" 

Neonová světla, pastelové barvy a roztomilé kawaii pokrmy- vítejte v tokiu! nová trendová edice "happy kawaii" se inspirovala japonskou metropolí, která je známá svým roztomilým a bláznivým světem. inovační beauty produkty ve sladkém balení v typickém kawaii stylu ti určitě vykouzlí úsměv na rtech.

essence happy kawaii limitka

Tři laky v pastelových odstínech s vysokým krytím a se třpytivým efektem rozzáří tvoji manikúru. Unikátní balení ve tvaru zmrzliny se navíc v beauty sbírce rozhodně neztratí a navnadí Vás na léto.

01 you're my flavorite 02 games of cones 03 uni-cone
 essence happy kawai limitka lak na nehty 01 matovy  essence happy kawai limitka lak na nehty 02 jahoda jahodovy  essence happy kawai limitka lak na nehty 03 vanilka vanilkovy

 

Barevné drobné ozdoby na nehty ve tvaru ovoce a dortíků osladí každou manikúru. Naneste ozdobu na nehet na stále nezaschlý lak, nech zaschnout a nakonec zapečeťte krycím lakem.

01 life is better with sprinkles 02 Laugh.Love.Eat.Repeat
essence limitka happy kawai 3d ozdoby nehty 02 essence limitka happy kawai 3d ozdoby nehty 01

 

Unikátní pilník na nehty ve tvaru obalu na mléko. originální a multifunkční beauty pomocník.

01 what do you milk?
essence happy kawai limitka lesticka na nehty

 

Samolepící nálepky ozdobí manikůru nebo obličej: Vyberte si sladkosti, které máte ráda a jednoduše nalep obrázek na kůži nebo na nehet. Pokud nálepku lepíte na nehet, doporučujeme ještě zapečetit krycím lakem.

01 Dounat Worry! Be Happy
essence happy kawai limitka nalepky na nehty01

 

Paletka očních stínů: Dva rozjasňovací odstíny a čtyři oční stíny s různými efekty pomohou vytvořit unikátní kouřové oči. Sametově jemná textura se jednoduše aplikuje a rozmazává. a sladký design navíc bezesporu vždy vylepší náladu.

01 Calories Dounat Count!
essence happy kawai limitka paletka ocnich stinu 01

 

Odličovač na rty: Tento beauty pomocník s inovační texturou pomůže odlíčit rtěnku bez vysychání rtů. Aplikujte na namočený vatový tampon a poté přetřete přes rty. V roztomilém balení, které se podobá kartonu na mléko.

01 Love In A Bottle (Of Milk)
essence happy kawai limitka odstranovac rtenky ze rtu

 

Tvářenka colour changing: Nádech svěžesti na rtech vyčaruješ i s touto zelenou tvářenkou. Na pokožce se totiž krémová textura přemění na růžovou.

01 hapiness is ice cream!
essence happy kawai limitka menic tvarenky

 

Barevná křída na vlasy: Vyčarujte si barevné proužky ve vlasech růžovou křídou. Díky speciálnímu tvaru se barva jednoduše aplikuje a snadno ji smyjete šamponem na vlasy.

01 nothin' without muffin
essence happy kawai limitka krida na vlasy 01

 

Sladké ponožky s dortíky skvěle vyniknou, když k nim obujete nízké boty. Ponožky jsou z lehoučkého a příjemného materiálu a v jedné univerzální velikosti.

01 muffin compares to you
essence happy kawai limitka ponozky

 

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.