Kategorie eshopu

Dutchess Of Love Dorall Collection levné parfémy

Pro každou milovnici parfémů je těžké odolat nové vůni a spokojit se jen s pár kousky.

Možná to znáte. Pokud si chcete dopřát opravdu velký výběr, ale nechcete utrácet vysoké částky, nemusíte. Světový výrobce kosmetiky Dorall Collection nabízí levné parfémované vody doslova za pár stovek. Vůně mají pestré složení, které okouzlí i ty nejnáročnější ženy i muže.

1 compressor 2

První dojem?
Parfémovaná voda Dutchess of Love patří do kategorie květinových vůní. Ty jsou naprosto ideální do horkých, letních dnů. Na první přičichnutí na vás zapůsobí velmi svěžím až lehce pudrovým dojmem propleteným květinovými tóny. Nejen proto patří mezi oblíbené letní vůně a parfémy. Ve vysokých teplotách příjemně osvěží a jen tak se vám neomrzí. Oblíbené a zároveň příjemné jsou smyslné tóny neroli a složky tajemného leknínu. Akordy bílých květin dodávají svěží nádech a tvoří dokonalou kombinaci. V závěru se prolíná kašmír a pižmo, které patří k nejsmyslnějším složkám.

Složení:

  • Hlava: Neroli, papája
  • Srdce: Amaryllis, leknín, narcis
  • Základ: Cashmeran, pižmo

Pro koho se hodí?
Kombinace květů papáji a neroli je jedinečná a zároveň i trochu odvážná. Z parfému dělají elegantní, lehce vyzývavý kousek, vhodný pro ženy všeho věku. Nepůsobí vůbec usedle, ale ani příliš divoce. Ať už patříte mezi mladší či starší ročníky, máte-li rádi květinové vůně, plné smyslného aroma, pak si parfém Dutchess of Love okamžitě oblíbíte nejen na denní, ale i večerní nošení.

2 compressor 4

Výdrž?
I když je vůně plná jemných tónů, základ tvoří pižmo a kašmír, které jsou známé svou intenzitou a zaručí dlouhotrvající výdrž. Aromatický leknín jde cítit po celou dobu nošení a parfémovaná voda je díky němu ženská a elegantní.

Toužíte po dalších levných tipech? Udělejte radost sobě nebo využijte nákup levných parfémů pro radost svým blízkým. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte například svěží Vestito Brillar Cristal nebo tajemnou parfémovanou vodu Vero Tino Diva.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.