Kategorie eshopu

Styly a typy řas Ardell

Styly a typy řas Ardell

Značka Ardell rozděluje své řasy podle stylu, jaký po aplikaci řasy získáte, takový final look. Značka Ardell rozděluje své řasy podle stylu, jaký po aplikaci řasy získáte, takový final look. 

Značka Ardell rozděluje své řasy podle stylu, jaký po aplikaci řasy získáte, takový final look. 
Stylů je 5 a my se Vám je pokusíme trošku popsat

NATURAL
Řada řas obsahující jasný signál k vytvoření zcela přirozeného vzhledu, ideální pro denní líčení ale i výjimečné události. 
Typickým představitelem řady jsou řasy Demi Wispies, Demi 120, Babies atd..

GLAMOUR
Specifická řada řas, která se velmi často prolíná s řadou NATURAL, řasy dodají Vašemu vzhledu prostě šmrnc. Po aplikaci se již dá mluvit o výrazném vzhledu a zpravidla dochází k masivnějšímu prodloužení řasy. 
Nejlépe vystihují modely 113, 101, Wispies

ACCENT
Doplňkové půlky řas, které slouží k aplikaci do druhé půlky řas, pokud mluvíme o řase od vnitřního koutku oka. Vnější část řasy se prodlužuje lehce a půlky řas dodávají opět přirozený vzhled.
Řadu tvoří 6 modelů řas od modelu 301 až po 318

RHINESTONE
Ultimátní řada řas, která podtrhuje jedinečnost okamžiku, tyto řasy zpravidla aplikujeme, když potřebujeme našemu vzhledu dodat punc a vytvořit tak jedinečný look. Řasy téměř vždy obsahují nějaký dekorativní prvek, jako jsou kamínky nebo flitry. Ideální řasy na ples, párty a nebo výjimečná jednání.
Typickým představitelem jsou řasy Sparkles, Romantic či Glamorous

INDIVIDUAL 
Vyšší level aplikace řas představují tzv. trsové řasy a mono řasy. Slouží převážně k vytvoření vlastního stylu, tzn. že se uživatelka neomezuje tvarem řasy kterou mu značka nabízí ale může si hustotu i tvar řasy vytvořit sama tak jak to má nejraději. Řasy se zpravidla vyrábí ve třech rozměrech Short (krátké) Medium (Středně dlouhé) a Long (Dlouhé) Aplikace je náročnější, výsledek však originální.

Nabídka trsových řas je rozmanitá ale přesto podléhá spíš délce řas než jejímu samotnému tvaru, to je kouzlo trsů a mono řas, vytváříte si vlastní look.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.