Kategorie eshopu

JFENZI No more The Same sladká pudrová vůně

Sladký parfém s lehce pudrovou vůní je ideální pro ženy, které dávají přednost těžším, smyslným tónům.

Hledáte nevšední parfém obsahující květinové složky s kapkou orientálních tónů? Rádi byste si dopřáli krásnou vůni, ale nechce se vám utrácet vysoké částky? Vyzkoušejte levné parfémované vody pro ženy, které jsou kvalitní a mají skvělou výdrž. Značka JFenzi nabízí spoustu nejen krásně vonících, ale i vypadajících parfémů, které si budete užívat. Jfenzi No More the same patří mezi nejluxusnější kousky, které si zamilujete na první přičichnutí.

jfenzi no more damska edp compressor

Už samotný obal napovídá, že asi nepůjde o nic nenápadného a nudného. Balení je zahaleno do temné, tmavě fialové barvy. Těžší sklo a vcelku velká velikost, není příliš praktická na nošení v kabelce. Díky jeho výdrži to však ani není potřeba. Rozprašovač je jemný, ale hodně intenzivní. Stačí jedna aplikace na zápěstí a poté rozetřít na pulsující místa, kde se parfém nejlépe rozleží.

Jaká je?
Jde o vůni plnou originálních tónů, které do sebe dokonale zapadají a tvoří kouzelnou kombinaci hřejivé, výrazné vůně. Sladký parfém s lehce pudrovou vůní je ideální pro ženy, které dávají přednost těžším, smyslným tónům. Na jedné straně jemný jasmín, pomerančový květ a smyslný heliotrop s kosatcem. Na druhé orientální prvky, které vás zahřejí a zavedou na exotickou cestu spolu s pačuli, kadidlem a živočišným akordem kůže a semiše.

jfenzi no more damska edp compressor2

Složení:
Hlava: pomerančové květy, jasmín
Srdce: heliotrop, mandlové mléko, iris
Základ: semiš, kadidlo, kůže, pačuli
Pro koho se hodí?
Dala by se popsat jako velmi smyslná, ženská a trochu kořeněná. Je proto vhodná pro sebevědomé dámy, které se nebojí vyniknout a být středem pozornosti. S touto vůní se rozhodně v davu neztratíte.
Hodí se do každého ročního období. Díky zajímavému složení ho oceníte zejména na slavnostní události a díky jemnému nádechu svěžího, pomerančového květu a kouzelného jasmínu, je příjemná i na letní večery.
Výdrž:
Tento parfém vás nebude doprovázet jen po jeden den. Z oblečení jej ucítíte ještě dlouho poté. Je velmi intenzivní a není nutné ho během dne doplňovat. Silná výdrž je vzhledem k těžšímu obalu, který se vám asi nebude chtít nosit během dne, vítaná.

jfenzi no more damska edp compressor3

Použité produkty pro článek:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.